O firmie

Nasza firma oferuje profesjonalne narzędzia dekarskie i łączniki do drewna Maxx-profi. W swojej ofercie posiadamy zarówno gwoździarki pneumatyczne jak i gazowe, sztyfciarki i zszywacze, wykorzystujące najnowsze technologie dziedzinie łączenia drewna.

Oprócz dystrybucji i serwisu narzędzi, oferujemy Państwu również pełna gamę łączników do oferowanych narzędzi takich jak gwoździe, sztyfty, zszywki i wkręty.

Jesteśmy na rynku od 10 lat dzieląc sie z Państwem wiedzą i doświadczeniem.

Firmy dekarskie znajdą u nas profesjonalne gwoździarki gazowe amerykańskiej firmy Paslode - narzędzia powszechnego już za Oceanem, w Polsce zjednującego sobie coraz szerszą rzeszę zwolenników. Wszystko to za sprawą świetnej "poręczności" przy łaceniu dachów.

Nasze gwoździe znajdują zastosowanie przy produkcji palet, domów w technologii szkieletu drewnianego i wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiego i mocnego połączenia elementów drewnianych. Oferujemy gwoździe budowlane, gwoździe łączone drutem, gwoździe łączone plastikiem oraz gwoździe łączone papierem.

Oferowana szeroka gama zszywek to oferta kierowana przede wszystkim do producentów mebli, także ogrodowych. Niektóre typy klamer doskonale sprawdzają się w budownictwie (mocowanie paroizilacji i płyt OSB do szkieletu drewnianego).

Sztyfty (inna nazwa: mini-gwoździe) stosowane są przez producentów mebli, stolarki okiennej i drzwiowej - wszędzie, gdzie nie ma potrzeby wbijać dużych gwoździ.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które poszukują nowoczesnych technik łączenia drewna. Dzięki doskonalej znajomości rynku oferujemy kompleksowe rozwiązania dla małych i dużych przedsiębiorstw. W naszej pełnej ofercie znajda Państwo również śruby i wkręty.

Nasze produkty pozwalają na znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań. Prowadzimy profesjonalny serwis narzędzi pneumatycznych, gazowych i elektronarzędzi budowlanych. Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, firmy wykonawcze oraz osoby prywatne.

Szybki kontakt
Maxx-profi
98-277 Brąszewice
Chajew Kolonia 9


Sprzedaż

tel. 43 821-19-93
tel. 660-435-100
email: jakub@maxx-profi.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Aktualności